spółka

 Springking  Industry Co, Ltd. specjalizuje się w produkcji Ro kranu i pić wodę wyrobów  sanitarnych i firma fittings.The stworzył nową linię wysokiej technologii i  produktów , a także znaleźć i zaprojektować najbardziej nieomylne i atrakcyjne  armatura łazienkowa , która zadowoli każdego smak ,  który można zobaczyć na tej stronie.

    Wiele  projektów , które znajdziesz w naszych sklepach są rzeczywiste zwycięzców z  europejskich i amerykańskich pokazów instalacyjnych . Te  projekty zmieni swoje pokoje i kuchnie do bezpiecznych miejsc zielonych ,  niezależnie od stylu, który wolisz : klasyczny , konserwatywny i dość nowoczesny  . Zapewniamy o  najwyższej jakości naszych produktów . Wykonane  są z najwyższej jakości materiałów i przyniesie wiele radości i placówki dla  Ciebie i Twojego domu, to jest cel tej spółki.

    Proszę  korzystać z naszych produktów , a także skorzystać z wszystkiego, co Springking  kranu. ma do zaoferowania . Chcemy  być do usług , nie tylko dziś, ale w przyszłości , jak również. To  jest nasz cel , a dzięki swojej współpracy będziemy go osiągnąć  .

 Nasza fabryka:
Więcej ›

próbki pokój

Springking   przemysł

 


Więcej ›

Instantboiling water tap

 One Touch bateria może zapobiec rozprzestrzenianiu się tego zjawiska i może oprzeć bakterie i drugi z infekcją, może zatrzymać automatyczne, jak automatyczne kranu.


 Dane techniczne:

1.One dotykowy z kranu może zapobiec rozprzestrzenianiu się tego zjawiska i może oprzeć bakterie i drugi z infekcją.

2. Przełącznik jest umieszczony w trąba; to proste i łatwe w obsłudze. To economizes przepływ wody, jednocześnie oferując efektywne czyszczenie.

3.  Przełącznik jest prosty i skuteczny, aby koszt. Dotykając, dotknij, aby włączyć "OFF" i "ON", na  pewno nie wycieka. Może być zainstalowane w każdym rodzaju kurka bez wpływu na formowanie.

4.One dotykowy krany dzioby tradycyjnym stylu i sprawia, że z kranu kurek bardziej elastyczne projektowanie.

cechy:

1.Jak zainstalować jedno krany dotykowe

Usuń istniejącą śrubę ustalającą kluczem,  a następnie dołączyć jeden dotykowy kran do dyszy z kranu, przymocować go z kluczem.

2.Jeden dotykowy kranu nadaje się do każdego typu tradycyjnego i jest z powodzeniem przetestowany przez każdego rodzaju ciśnienia wody; może stanąć każdy rodzaj ciśnienia wody.

  Oszczędność wody:  48%


Więcej ›

Co to jest trójdrożny kurek?

 Trójdrożny kurek, z jego przełomowych prac wewnętrznych, jest świat? ˉ s pierwszy trójdrożny kurek, dozowania nie tylko ciepłej i zimnej wody z kranu, ale także filtrowana woda. Trzy z nich jest również skuteczne kosztów i przyjazny dla środowiska alternatywą dla wody butelkowanej.
 zaleta:

1  Wykończenie - . Trwałe mosiężne polerowane gruba warstwa wykończenie odporne na  korozję i matowienie .
2  Korpus - . Wykonane z ciężkiego mosiądzu dla trwałości i niezawodności .  Cięższylepiej . Nie wybieraj lekki kran  ważonej .
3  Zawór - . Wyposażone w ceramiczne kapania darmo zaworów talerzowych dla długiego  życia i sprawnego czuć. Nie wybrać  kran z zaworem z tworzywa sztucznego.

4.Three  sposób bateria jest przyszłość styl kran , wydaje ciepłej , zimnej i filtrowanej  wody z niezależnego rury , aby uniknąć mieszania z wodą z  kranu

Zapewnienie  jakości:

*  Low- ołowiu, ołowiu lub odcynkowanie mosiądzu ( DR mosiądz ) są dostępne  .

* 100 % Test  wyciek przed wysyłką

*  Wszystkie elementy zostały sprawdzone przez cykl pod 125PSI 100.000 razy (8,6  barów ) wysokiego ciśnienia wody

Dlaczego Potrójny Kran  ?

1 .  Zdrowie

Znaczenie  picia dużą ilością czystej , świeżej wody codziennie jest dobrze znany  .

Trzy  drożny system filtruje potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń z Twojego  zaopatrzenia w wodę , w tym torbiele chorobotwórczych bakterii, chemikaliów ,  ołowiu, chloru i innych niepożądanych substancji, bez usuwania składników  mineralnych , takich jak wapń i magnez , które są niezbędne dla  zdrowia.

2 .  Projekt

Trzy  z nich jestsystem filtrów , który nie tylko działa bardzo dobrze , ale również  wygląda oszałamiająco. Po prostu nie ma  substytutu .

3 .  Środowisko

Brak utraty wody ;  jeden  litr wody wodociągowej się litr uzdatnianej wody .

Już  nigdy nie musiał kupić wodę pitną w zanieczyszczających plastikowych butelkach.  Każdego  roku 200 miliardów litrów wody butelkowane są wykorzystywane na całym świecie ,  w wyniku 1.500.000 ton odpadów z tworzyw sztucznych . WWF  szacuje, że 9 na 10 plastikowych butelek wody pitnej stosowane na całym świecie  każdego roku są spalane lub wyrzucone na składowiska . Zużycie  tworzyw sztucznych wzrasta również nasze wykorzystanie paliw kopalnych  .

4 .  Prostota

Z  tylko jednym pięknym kranu na swojej ławce -top , cieszyć ciepłej , zimnej i  znakomity smak wody filtrowanej na żądanie. Wszystko  inne jest składowane starannie pod ławką , gdzie należy!

Łatwo  jest twój hydraulik zainstalować system trójdrożny , a także wymiany pojemnika  jest bardzo proste.

5 .  Cena

Podczas  gdypierwotna cena za system trójdrożny może być więcej niż dla innych systemów ,  gdy systemy te są umieszczone obok wybitne wzornictwo , jakość, trwałość i  wygodę systemu Triflow , naprawdę nie ma porównania.

Więcej ›

Gorące Produkty

  Nawigacja produkt

  Poszukiwanie

  › o nas

  Springking Industry Co, Ltd. specjalizuje się w produkcji Ro kranu i pić wodę wyrobów sanitarnych i firma fittings.The stworzył nową linię wysokiej technologii i produktów , a także znaleźć i zaprojektować najbardziej nieomylne i atrakcyjne armatura łazienkowa , która zadowoli każdego smak , który można zobaczyć na tej stronie.
    Wiele projektów , które znajdziesz w naszych sklepach są rzeczywiste zwycięzców z europejskich i amerykańskich pokazów instalacyjnych . Te projekty zmieni swoje pokoje i kuchnie do bezpiecznych miejsc zielonych , niezależnie od stylu, który wolisz : klasyczny , konserwatywny i dość nowoczesny . Zapewniamy o najwyższej jakości naszych produktów . Wykonane są z najwyższej jakości materiałów i przyniesie wiele radości i placówki dla Ciebie i Twojego domu, to jest cel tej spółki.
    Proszę korzystać z naszych produktów , a także skorzystać z wszystkiego, co Springking kranu. ma do zaoferowania . Chcemy być do usług , nie tylko dziś, ale w przyszłości , jak również. To jest nasz cel , a dzięki swojej współpracy będziemy go osiągnąć .
Nasza fabryka :

 
 

  › Polityka prywatności

Szanujemy prywatność wszystkich odwiedzających tę stronę. Ochrona danych osobowych naszych użytkowników jestpriorytetem numer jeden . Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić poufność przekształcania danych osobowych których objęcia w posiadanie zgodnie z nazwą prawa . Gwarantujemy , że nie będzie , odpowiednio do obowiązującego prawa , albo sprzedać lub uczynić zgromadzone dane osobowe dostępne dla osób trzecich . Po rozpoczęciu korzystania Springking branży usług WWW, użytkownik akceptuje następujące warunki bezwarunkowo , bez ograniczeń :

 

Zbieranie danych , użytkowania i bezpieczeństwa .

 

     Informacje zbiorcze dane statystyczne odnoszące się do strony internetowej , która pozwala na identyfikację użytkowników , jest używany przez nas tylko w celu poprawy jakości ¨ C sprawiają, że praca z naszych usług optymalna . Szeroka zawartość Serwisu Poradnia jest powszechnie dostępny dla wszystkich. Oznacza to, że nie ma potrzeby , aby zarejestrować lub podać żadnych danych osobowych , pozostawiając swój komentarz . W wyjątkowych sytuacjach (konkursy, pytania , prośby ) może wystąpić konieczność zwrócenia się do Użytkownika danych osobowych takich jak: nazwisko , nazwę firmy , adres, adres e-mail i numer telefonu . Dane osobowe zwiedzających ` podane w procesie rejestracji są poufne i wykorzystywane wyłącznie do celów statystycznych . Użytkownicy muszą zarejestrować się na stronie internetowej w celu pozostawienia komentarzy na temat konkretnych produktów .

Dane osobowe podane przy rejestracji są przechowywane i przekształcone odpowiednio do wymogów prawa , w rozporządzeniu do ochrony klauzuli danych osobowych.

    Jeśli nie chcesz odbierać wiadomości e- mail od nas w przyszłości, proszę dać nam znać przez wysłanie wiadomości e-mail , telefonicznie lub na piśmie , i mówi nam, że nie chcesz otrzymywać e-mail z naszej firmy .

 

Warunki użytkowania Oświadczenie

 

    Użytkownik rozumie i zgadza się, że właściciele tej strony nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie , przypadkowe, wynikowe lub wyjątkowe szkody , w tym między innymi odszkodowania za utratę zysków , danych lub innych strat niematerialnych ( nawet jeśli właściciele ta strona została poinformowana o możliwości wystąpienia takich szkód ) , wynikające z korzystania lub niemożności korzystania z produktu ( -ów) i lub usług (i ) lub nadużyciom produktu (-ów ) i lub usług ( i), w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem .

    Springking Przemysł zastrzega sobie prawo do zmiany swojej polityki poufności informacji Zasady zachowania poufności informacji mogą zostać zmienione w każdej chwili , bez informowania użytkowników . Jednakże , wszystkie zmiany będą zgodne z obowiązującymi przepisami prawa .

  › contact us

Springking Industry CO.,lIMITED 

Add:Rm601 Bldg.No.86 Anling Rd 2,Huli Dis Xiamen ,Fujian Pro. China

Tel: +86 592 5281180       Fax: +86 592 5281181 


  •  Contact : Bruce Deng

  • Mob : +86 18675888288

  • MSN:biz_bruce117@hotmail.com

  • Skype:springking525

    E-mail : sales
    @skfirm.com

    www.skfirm.com

  › próbki pokój

Springking   przemysł

 


  › Czat na żywo

  › Co to jest trójdrożny kurek?

 Trójdrożny kurek, z jego przełomowych prac wewnętrznych, jest świat? ˉ s pierwszy trójdrożny kurek, dozowania nie tylko ciepłej i zimnej wody z kranu, ale także filtrowana woda. Trzy z nich jest również skuteczne kosztów i przyjazny dla środowiska alternatywą dla wody butelkowanej.
 zaleta:

1  Wykończenie - . Trwałe mosiężne polerowane gruba warstwa wykończenie odporne na  korozję i matowienie .
2  Korpus - . Wykonane z ciężkiego mosiądzu dla trwałości i niezawodności .  Cięższylepiej . Nie wybieraj lekki kran  ważonej .
3  Zawór - . Wyposażone w ceramiczne kapania darmo zaworów talerzowych dla długiego  życia i sprawnego czuć. Nie wybrać  kran z zaworem z tworzywa sztucznego.

4.Three  sposób bateria jest przyszłość styl kran , wydaje ciepłej , zimnej i filtrowanej  wody z niezależnego rury , aby uniknąć mieszania z wodą z  kranu

Zapewnienie  jakości:

*  Low- ołowiu, ołowiu lub odcynkowanie mosiądzu ( DR mosiądz ) są dostępne  .

* 100 % Test  wyciek przed wysyłką

*  Wszystkie elementy zostały sprawdzone przez cykl pod 125PSI 100.000 razy (8,6  barów ) wysokiego ciśnienia wody

Dlaczego Potrójny Kran  ?

1 .  Zdrowie

Znaczenie  picia dużą ilością czystej , świeżej wody codziennie jest dobrze znany  .

Trzy  drożny system filtruje potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń z Twojego  zaopatrzenia w wodę , w tym torbiele chorobotwórczych bakterii, chemikaliów ,  ołowiu, chloru i innych niepożądanych substancji, bez usuwania składników  mineralnych , takich jak wapń i magnez , które są niezbędne dla  zdrowia.

2 .  Projekt

Trzy  z nich jestsystem filtrów , który nie tylko działa bardzo dobrze , ale również  wygląda oszałamiająco. Po prostu nie ma  substytutu .

3 .  Środowisko

Brak utraty wody ;  jeden  litr wody wodociągowej się litr uzdatnianej wody .

Już  nigdy nie musiał kupić wodę pitną w zanieczyszczających plastikowych butelkach.  Każdego  roku 200 miliardów litrów wody butelkowane są wykorzystywane na całym świecie ,  w wyniku 1.500.000 ton odpadów z tworzyw sztucznych . WWF  szacuje, że 9 na 10 plastikowych butelek wody pitnej stosowane na całym świecie  każdego roku są spalane lub wyrzucone na składowiska . Zużycie  tworzyw sztucznych wzrasta również nasze wykorzystanie paliw kopalnych  .

4 .  Prostota

Z  tylko jednym pięknym kranu na swojej ławce -top , cieszyć ciepłej , zimnej i  znakomity smak wody filtrowanej na żądanie. Wszystko  inne jest składowane starannie pod ławką , gdzie należy!

Łatwo  jest twój hydraulik zainstalować system trójdrożny , a także wymiany pojemnika  jest bardzo proste.

5 .  Cena

Podczas  gdypierwotna cena za system trójdrożny może być więcej niż dla innych systemów ,  gdy systemy te są umieszczone obok wybitne wzornictwo , jakość, trwałość i  wygodę systemu Triflow , naprawdę nie ma porównania.

  › 

  › 2014 - Shanghai Water Show

  › 2015- Water Show we Frankfurcie w Niemczech

  › 2015 AQUATECH CHINA

  › 2016 Auatech China--Shanghai

       

Copyright @ 2010 Springking Industry Co.,Limited. All rights reserved ICP:07503182e